Następny miot planujemy na kwiecień 2022 
więcej na temat nastepnego miotu w zakładce 
PLany Hodowlane click.....


                    Jeśli interesuje Państwa wyżełek                                                                   zapraszamy do kontaktu i rezerwację :) 
                              509503304 - Sylwia 

imperial weimaraner

  Szczenięta w naszej hodowli rodzą się i mieszkają z nami w domu. W pierwszych dniach życia opiekuje się nimi matka, później w opiekę nad szczeniakami angażuje się cała rodzina. Dokładamy wszelkich starań aby nasze maluchy były dobrze socjalizowane. 
Przyzwyczajamy je do odgłosów życia codziennego (odkurzacz, suszarka itp.). Jeżeli pogoda pozwala, wypuszczamy je do ogródka, żeby poznały świat poza swoim bezpiecznym legowiskiem. Dzięki temu psiaki nie będą bojaźliwe ale ciekawe nowych doświadczeń. Mają stały kontakt z dorosłymi i z dziećmi. Szczenięta mieszkają z nami i poprzez ich obserwację jesteśmy w stanie określić typ danego pieska i pomóc w wyborze.

    Maluchy są pod stałą opieką weterynaryjną, są odrobaczone i zaszczepione. Do nowych właścicieli wyjeżdżają z książeczką zdrowia psa, metryką, wyprawką oraz umową kupna. Pieski mają tatuaż lub chip. Opieka weterynaryjna - lek.wet. Marzena Kuchta.
  Z każdym potencjalnym chętnym chcemy porozmawiać. Nie chcemy aby pod wpływem zauroczenia pieski były kupowane a potem jak niepotrzebna i przeszkadzająca rzecz oddawane do schronisk lub przechodziły z rąk do rąk. Dlatego chcemy się dowiedzieć w jakich warunkach będzie mieszkało szczenię, czy jesteście państwo w stanie poświęcić swój wolny czas i dostosować swoje życie do posiadania psa. Musimy być pewni, że nasze maluchy trafią do ludzi odpowiedzialnych którzy potrafią zaopiekować się i pokochać naszych wychowanków. Zakup szczenięcia to nie jedyny wydatek jaki państwo poniosą, trzeba doliczyć jeszcze legowiska, miski, smycz, obroża, zabawki, wizyty u weterynarza, szkoła dla psów i dobrej jakości karma.
  
imperial weimaraner